Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina

  • 75 m²
  • 3 ložnice
  • 1 koupelna

75 m² apartmán Paradis Sant Sebastian, Climatizado Y Con Piscina zahrnuje 3 ložnic a může ubytovat až 5 lidí.

Zahrnuje 1 koupelen.

Hosté se mohou smočit v bazénu jako plavecký bazén.

Součástí je kuchyňka.

Apartmán se nachází 600 metrů od Platja Vinya & Cala Font a jen 2 km od centra města Salou. Zábavní park Port Aventura je 2 km od apartmánu, a letiště Reus je vzdáleno méně než 25 minut jízdy. Hosté si vychutnají jídla španělské kuchyně v Al-Andalus, která je 600 metrů daleko od apartmánu. Tento apartmán Paradis Sant Sebastian, Climatizado Y Con Piscina poskytuje snadný přístup do Cala Penya tallada. Nejbližší autobusová zastávka, Cap Salou, je 150 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina Salou
Home Clipper Salou
Cena pouze pro mobilní zařízení

Home Clipper Salou

7.9
Dobrý 10 recenzí
76 m od ubytování
USD 134 USD 121
za noc
For A Stay Sant Jordi Sunset
Cena pouze pro mobilní zařízení

For A Stay Sant Jordi Sunset

7.8
Dobrý 13 recenzí
86 m od ubytování
USD 132 USD 119
za noc
Cap Salou
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cap Salou

8.6
Vynikající 38 recenzí
99 m od ubytování
USD 430 USD 387
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Reus
    16 km

    Vlaková nádraží

    Tarragona Central Station
    10 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    Rekreace

    • Sezónní venkovní bazén
    • Pláž
    • Lehátka

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 19:00
    Odhlášení: od 10:00 do 11:00
    Číslo licenceHUTT-070503
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina patří mimo jiné Zábavní park Port Aventura, Zátoka Cala Crancs, Cap de Salou.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina apartmán bude stát 503 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina akceptuje?
      Apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • Maestro
      • Discover
      • Diners Club
    • Nabízí apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina apartmán parkování?
      K apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina apartmán patří parkování na soukromém parkovišti zdarma pro hosty.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace The Paddock a Restaurante Cap Salou, které se nacházejí jen asi 8 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina apartmán?
      Apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina apartmán má 75 m².
    • Je v apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina bazén?
      Ano, v apartmán Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina je soukromý plavecký bazén.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Reus
    16 km

    Vlaková nádraží

    Tarragona Central Station
    10 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Paradis Sant Sebastian , Climatizado Y Con Piscina Salou

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít